А ви спостерігаєте за природою?

Природа — це все, що не створено діяльністю людини, а є творінням Творця. Справжню природу можна побачити й доторкнутися до неї, якщо виїхати за межі міста. Необхідно пам’ятати про те, що вона прекрасна, чарівна й різноманітна. Але ми завантажені турботами та роботою, тож часом просто не помічаємо красу навколишнього світу, а це дуже погано.

Людина не може жити поза природи, вона повинна завжди звертати на неї увагу. Неодмінною часткою стає рослинний світ рідного краю. Для одних це білокорі стрункі берізки чи тремтливі тендітні тополі, для інших — барвисто уквітчані килими вологих луків чи смарагдове полотно гірських полонин. Рослинний світ Закарпаття та України загалом вражає багатством і розмаїттям.

6 жовтня 2021 року в Резиденції Мукачівських єпископів відбулася подія, а саме презентація екокалендарів видатної письменниці, заслуженого педагога Тимофеєвої Ольги Олександрівни, члена Комісії з питань екології МГКЄ для учнів школи №5. Пані Ольга розповідала учням про рослини та квіти, які ростуть на території Закарпаття, їх властивості та користь в природі, а також про рослин, які занесені до Червоної книги.

У вигляді інтерв’ю з Наталією Біланич, автор змогла відповісти на всі запитання найдопитливіших діток. Після цього було надано слово співавтору екокалендаря, проект-менеджеру NABU, Івану Тимофеєву, який мав можливість розповісти цінність та роль родини котячих, особливо дітям сподобалися цікаві факти про сніжних барсів та яків. Між проект менеджером та школярами зав’язалася палка дискусія про те «Хто є король в природі; лев чи тигр?».

В кінці презентації діткам було роздано екокалендарі в подарунок. Завдяки цим календарям, школярі мають змогу спостерігати за природою під час уроку «Я і світ», де вони будуть вивчати чудовий рослинний світ рідного краю та України.

Інформаційна служба Комісії з екології Мукачівської греко-католицької єпархії

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: