Постійний комітет Бернської конвенції у виключному порядку розглянув кейс закарпатської Боржави (ФОТО)

Сьогодні на щорічному засіданні Постійного Комітету Бернської конвенції була розглянута справа щодо загрози території Смарагдової мережі «Полонина Боржава» від будівництва ВЕС.

Комітет на засіданні у Стразбурзі, що відбулося в онлайн-режимі, заслухав виступи заступниці міністра екології України Ірини Ставчук та Катерини Борисенко від ГО «Українська природоохоронна група», що подавала скаргу до Бернської конвенції з цього питання.

Як розповіли у спільноті “Врятуй Боржаву”, “Ми показали, що будівництво такого масштабу є реальною загрозою для цієї природної території, а процедура ОВД була проведена з порушеннями і не дає реальної інформації про вплив на довкілля; розповіли про ситуацію з судами і про отримані забудовником дозволи”.

Секретар Конвенції пані Урсула Стікер вказала на важливість цього кейсу і підкреслила, що Уряд України повинен дотримуватись стандартів Смарагдової мережі. Всі учасники одноголосно підтримали пропозицію провести незалежну експертизу на місці у 2021 році, на що ми дуже сподівались.

Повний текст рішення буде оприлюднений за кілька днів.

“Ми сподіваємось на підтримку Постійного Комітету, а також на початок співпраці з боку нашого Міністерства екології”, – зазанчають у спільноті “Врятуй Боржаву”.

Джерело: https://zakarpattya.net.ua/News/207746-Postiinyi-komitet-Bernskoi-konventsii-u-vykliuchnomu-poriadku-rozhlianuv-keis-zakarpatskoi-Borzhavy-FOTO?fbclid=IwAR26mNsflY8dL0_a93v402sa314yHrDpMB6zDm24_Rk6FydwpCHCxMQT2oY

4 думки про “Постійний комітет Бернської конвенції у виключному порядку розглянув кейс закарпатської Боржави (ФОТО)”

  1. If some one wants to be updated with hottest technologies then he must be go to see this website and be up to date all the time. Bride Emory Appledorf

  2. Hi friends, how is the whole thing, and what you desire to say on the topic of this piece of writing, in my view its actually amazing for me. Nevsa Kane Pantheas

  3. Sweet blog! I found it while browsing on Yahoo News.
    Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo News?
    I’ve been trying for a while but I never seem to get there!

    Many thanks

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: