Подорож школярів у світ дикої природи

«Ми не все зможемо врятувати,

що хочемо – але краще зберегти хоч щось,

ніж навіть не намагатися зробити нічого»,

Сер Пітер Скотт

3 березня – Всесвітній день дикої природи – свято, ухвалене у 2013 році Генеральною Асамблеєю ООН. Саме ця дата пов’язана з подією 1973 року, коли у Вашингтоні була підписана одна з найбільших угод з охорони дикої природи.

Із цієї нагоди для учнів Ужгородського греко-католицького приватного ліцею TheoBand цікаву та захопливу подорож у світ дикої природи влаштовала Оксана Кремінь, завідувачка відділу екології КЗПО «Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», експертка ІЕРС.

Метою екологічного заходу було поглибити знання дітей про різноманітність флори і фауни дикої природи, виховувати дбайливе та відповідальне ставлення до неї.

Переглядаючи пізнавальну мультимедійну презентацію, школярі активно долучились до бесіди, розповідали про цікаві факти з життя відомих їм тварин та рослин.

Велике захоплення викликала екологічна гра «Знайди тваринку» за серією фоторобіт американського фотографа Арт Вулфа. Він обожнює мандрувати пустелями, лісами і горами в пошуках унікальних кадрів дикої природи. Фантастично, майстерно автор зображує тварин, які на його фотографіях стають… невидимками! З першого погляду помітити їх майже неможливо. Тож вихованці намагалися відшукати тваринок на запропонованих фотографіях.

Всі приховані тварини було знайдено в якнайшвидше. Діти наввипередки оголошували свої варіанти, щоб першими дати правильну відповідь.

На завершення, у практичній частині заходу, юні природолюби охоче розгадували загадки, відповідали на запитання екологічної вікторини та грали дидактичні ігри під назвою «Хто що їсть?», «Хто в ряду зайвий?», «Чия лапа?».

Сподіваємось, що проведений захід сприятиме розвитку в дітей екологічно свідомого мислення з турботою про неповторний тваринний і рослинний світ природи.

Закликаємо всіх любителів флори та фауни об’єднатися і влаштувати у свої природоохоронні заходи на захист світу дикої природи!

Захід проведено в рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies-IERS (керівник  Олександр Бокотей) із Союзом охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), керівник проєкту Ivan Tymofeiev  (NABU) за фінансової підтримки VGP Foundation.

Оксана Кремінь, завідувачка відділу екології КЗПО «Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», експертка ІЕРС.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: