Подбаємо про птахів взимку

Зима для птахів – це велике випробування. Коли надворі холодно, їм доводиться нелегко.
Якщо кожен із нас у зимовий час допоможе птахам: зробить годівничку, насипле насіння соняха, шматочки несоленого сала, то цим допоможе перезимувати їм.

29 грудня волонтери громадського центру «Кожен може допомогти» провели творче заняття «Виготовлення новорічних прикрас з фетру». Цього разу, крім іграшок для ялинки, створили прикраси для годівнички та з’ясували, які птахи лишаються зимувати в нашому краю.

Після заняття годівничку розмістили на території римо-католицького храму. Експерт ІЕРС Леонід учить дітей помічати красу природи та формує прихильне і дбайливе ставлення до птахів. Такі заняття розвивають у дітей почуття доброти, любові й турботи, що є неймовірно важливим.

Захід проведено орнітологом Леонідом Покритюком за участі дітей внутрішньо переселених осіб у рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Александр Бокотей) з Союзом охорони природи Німеччини (NABU Brandenburg, NABU International), координатори проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), Nataliya Kulya (IERS).

Інформаційна служба IERS

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: