ІЕРС

Інститут еколого-релігійних студій
Пошук

Пізнаємо біорізноманіття річки Уж наживо

Share:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Гірська річка Уж дає ресурси для життя багатьох видів тварин. У межах міста можна побачити різноманітних птахів, риб, земноводних, плазунів і комах. Усі вони або безпосередньо мешкають у річці, або ховають у ній потомство, або шукають їжу. На березі найлегше побачити вужів, у воді – форель, а в небі – мартинів. Якщо мати терпіння та поспостерігати уважніше, то вдасться пізнати значно більше біорізноманіття.

Цим і вирішили зайнятися учні Ужгородської школи № 6 імені Василя Степанович Гренджі-Донського разом з вчителькою біології Ганною Попович. Після уроків вона привела школярів на річку Уж, щоб провести практичне еколого-просвітницьке заняття. Педагогиня детально розповіла дітям про те, які тварини мешкають поблизу річки та як правильно з ними поводитися, щоб не нашкодити природі.

Після лекції учні взяли біноклі та пішли роздивлятися тих тварин, про яких дізналися від пані Ганни. Кого саме вишукували школярі, дивіться у відео.

Захід відбувся в рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies-IERS (керівник Oleksandr Bokotey) із Союзом охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), керівник проєкту Ivan Tymofeiev (NABU) та Nataliya Kulya (IERS) за підтримки Tierpark Berlin та Zoo Berlin.

Інформаційна служба ІЕРС

Share:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Залишити відповідь

Берегівські гімназисти вчаться спостерігати за птахами

Учні Берегівської гімназії «Опре Рома» відвідали волонтерський центр «Кожен може допомогти», щоб навчитися спостерігати за пернатими і ознайомитися з різноманітними конструкціями пташиних гнізд та годівниць.

Ековистава «Таємниця маленької сови» здобула перемогу в чотирьох номінаціях Всеукраїнського конкурсу

Екологічна вистава Закарпатського академічного обласного театру ляльок «Таємниця маленької сови» здобула перемогу в чотирьох номінаціях Всеукраїнського віртуального огляду-конкурсу «Прем’єри сезону».