Підпал сухої трави призводить до згубних наслідків!

Останніми днями, у зв’язку з підвищенням температурних показників, почастішали випадки спалювання населенням сухої рослинності чи її залишків на відкритих територіях, які можуть перерости у масштабні пожежі та спричинити багато лиха.🔥🌾🐰

🔥Пам’ятаймо, що при спалювані сухостою, у вогні горять гнізда птахів🕊️, їх потомство, тварини, які живуть на полях і пасовищах🐇🐞🐥🦋, знищується родючий шар ґрунту тощо. ☢️Разом з димом у повітря, а потім і у людські легені потрапляють важкі метали, діоксини, бензопірени, окиси азоту та канцерогенні сполуки. ⚠️🍂🍃З сухою рослинністю також, на жаль, часто горить побутове сміття, яке істотно підсилює забруднення атмосфери.
📌📌У 90% випадків причина виникнення пожеж – людина 🔥🧍, яка необережно поводиться із вогнем.

🔥Водночас зазначаємо, що за самовільне спалювання сухої рослинності чи її залишків до порушників природоохоронного законодавства застосовуються заходи адміністративного впливу. Кодексом про адміністративні правопорушення України (ст. 77-1) передбачено штрафні санкції: громадянам – від 170 до 340 грн.; посадовим особам – від 850 до 1190 грн. За особливо великі збитки передбачена і кримінальна відповідальність.
☘️Департамент екології та природних ресурсів закликає всіх мешканців Львівщини дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природному середовищі.

Джерело:https://www.facebook.com/KafedraEZP/photos/a.1892575280773241/3172254806138609/?type=3&theater

 

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: