Перше засідання Громадької Ради з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій при Міндовкіллі

Сьогодні, 07 жовтня, відбулося перше засідання Ради з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій при Міндовкілля, щоб обговорити важливі питання захисту довкілля та визначитися з подальшими планами роботи ради з питань співпраці з ВРЦіРО при Міндовкіллі. Зазначимо, що 15 липня 2021 року, міністр Роман Абрамовський та Головуючий у ВРЦіРО, Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав підписали Меморандум про співпрацю https://vrciro.org.ua/ua  і саме цей Меморандум став основою для створення Громадської ради з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій при Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України. Олександр Бокотей на засіданні представляв Комісію з екології Римо-католицької церкви в Україні.

Міністр Роман Абрамовський запропонував створити секції по захисту клімату, управління відходами, сталого управління водними ресурсами, збереження біорізноманіття та захисту екосистем.

Роман Абрамовський розповів про ініціативу Міндовкілля у рамках програми Президента “Зелена країна” про об’єднання зусиль із фондом «Таблеточки», щоб кожен, хто хоче долучитися до висадки дерев, міг ще й допомогти дітям у боротьбі з онкологією. Також було наголошено на неприпустимості використання штучних квітів і вінків.  Більшість штучних квітів виробляють із дешевих і не завжди безпечних матеріалів, наприклад, поліестера, латекса, органзи. Міністерство і представники Ради закликали  до використання живих квітів і вінків.

Разом з цим було згадано про акцію «Чисте серце – чисте місто», яка проходить в деяких містах регіонів, яка допомагає зменшити кількість сміття Під час засідання було звернено увагу на проблему використання  водних ресурсів на Закарпатті.  А також було обговорено ідея сталого розвитку з точки зору екологічного та економічного виміру та залучення молоді у захисті навколишнього середовища. Комісія з екології Римо-Католицької церкви надіється на плідну співпрацю з Міністерством довкілля  та готує до спільної реалізації наступні екологічні проекти.

Інформаційна служба Комісії з екології Римо-Католицької церкви в Україні

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: