Експерт Інституту еколого-релігійних студій взяв участь у Східноєвропейській регіональній конференції з екологічної освіти

Експерт Інституту еколого-релігійних студій, Юрій Бабічин взяв участь у Східноєвропейській регіональній конференції з екологічної освіти, що недавно відбулася онлайн. У ході заходу презентовано досвід співпраці Інституту еколого-релігійних студій на національного природного парку «Синевир» у справі реалізації еколого-освітніх програм.

У Східноєвропейській регіональній конференції з екологічної освіти взяли участь представники України, Молдови, Білорусі, Грузії та США. Цьому заходу у 2021 року передувала піврічна освітня програма, започаткована відділом міжнародних програм Лісової служби США за співпраці з Українським благодійним фондом «Центр громадських ініціатив». Відбулася серія віртуальних семінарів з екологічної освіти та залучення молоді до активних природоохоронних дій.

«Програма зосереджена на стратегіях глибшого залучення молоді в живий світ природи навколо нас і на способах, якими ми всі можемо захистити його. В процесі молоді люди можуть розвинути свої навички критичного мислення, вирішення проблем, співпереживання, співробітництва і лідерства» – зазначають організатори на чолі з досвідченою американською фахівчинею, менеджеркою міжнародних програм Лісової служби США,  Дженіфер Сміт.

«Дуже важливо вивчати досвід колег і загалом, постійно вчитися. Світ йде вперед, з’являється багато новацій, які треба брати на озброєння у такій важливій справі як еколого-освітня робота. Ми постійно слідкуємо за усім, що відбувається в цій царині і переймаємо найкращий досвід. Також ми завжди готові ділитися своїми напрацюваннями», – каже директор Інституту еколого-релігійних студій Олександр Бокотей.

Завдяки цьому проєкту створено мережу інструкторів і молодіжних лідерів, які втілюють заходи, що передбачають екологічне навчання, а також лідерство серед молоді.

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: