Папа Франциск закликає взяти участь у «Тижні Laudato Si’»

Відеопослання Святішого Отця про ініціативу «Тиждень Laudato Si’», що відбудеться від 16 до 24 травня з нагоди п’ятиріччя Енцикліки на тему дбання про спільний дім.

“Який світ ми хочемо залишити тим, що прийдуть після нас, дітям, які ростуть? Спонукуваний цим запитанням, я б хотів запросити вас взяти участь у Тижні Laudato Si’ від 16 до 24 травня 2020. Це всесвітня кампанія з нагоди 5-ї річниці Енцикліки Laudato Si’ на тему дбання про спільний дім. Я поновлюю свій невідкладний заклик відповісти на екологічну кризу. Волання землі й волання бідних не можуть більше чекати. Подбаймо про створіння, що є даром нашого доброго Бога-Творця. Разом відзначмо Тиждень Laudato Si’. Нехай Бог благословить вас і не забувайте молитися за мене.”

У відеопосланні, опублікованому у вівторок 3 березня 2020 р., Папа Франциск оголошує про проведення Тижня Laudato Si’, що відбудеться від 16 до 24 травня цього року з нагоди п’ятої річниці Енцикліки Laudato Si’ (Славен будь!). Запрошуючи вірних приєднатися до цієї всесвітньої ініціативи, Святіший Отець поновлює свій заклик «відповісти на екологічну кризу», бо «волання землі й бідних не можуть більше чекати».

Запитання, що звучить у відеопосланні «Який світ ми хочемо залишити тим, що прийдуть після нас?», Святіший Отець розглядав також і в цій Енцикліці, зазначаючи, що мова йде не тільки про довкілля, але в цілому про сенс існування й про цінності, на яких ґрунтується суспільне життя, бо все, як наголошується в посланні, є «даром нашого доброго Бога-Творця»

Тиждень Laudato Si’ проводиться за підтримки Дикастерії Служіння цілісному людському розвитку та в співпраці з Всесвітнім Католицьким Кліматичним Рухом (Global Catholic Climate Movement).

Світлана Духович – Ватикан

Джерело: vaticannews

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: