Онлайн-захід «Екологічний рух. Приклади найкращих практик Сходу та Заходу»

20 травня 2021 о 20.00 відбувся онлайн-захід «Екологічний рух. Приклади найкращих практик Сходу та Заходу» за участі ГО «Інститут еколого-релігійних студій» та представників Renovabis, KLB Bamberg та всіх інших зацікавлених осіб. Організатором зустрічі виступив Земельний громадський інститут – Екологічна земельна академія Фойєрштайна (м.Еберманнштадт, Німеччина).
З метою побудови мережі під гаслом «соціально-екологічна трансформація на Сході та Заході» були розглянуті приклади найкращої практики з різних контекстів соціально-екологічного розвитку. Спікерами виступили
Олександр Бокотей, виконавчий секретар Комісії з питань екології Мукачівської єпархії та Міжрелігійного громадського природоохоронного форуму Східної Європи та керівник Інституту еколого-релігійних студій.
Арміне Мевсесян (Вірменія), волонтер в європейських молодіжних мережах по підвищенню обізнаності про демократію та стійкість, членкиня правління MIJARC в Європі з вересня 2020 року.
Яна Катаріна Функ, філософ, доктор наук в Університеті Бамберга, автор політичних та філософських публікацій, працівниця мережі Eine Welt Netzwerk Bayern e.V.
Були висвітлені ключові питання зустрічі: Чого ми можемо навчитися один у одного? Як ми можемо підтримувати одне одного? Як ми разом створюємо соціально-екологічну трансформацію?
Учасники надихнулись практиками та досвідом різних країн та налаштовані на подальшу співпрацю.

 

Захід відбувся у рамках співпраці Союзу охорони природи Німеччини (NABU) з Міжрелігійним громадським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF) за підтримки NABU.

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: