Вебінар: Цифрова толерантність

Сьогодні, 19 жовтня, Інститут еколого-релігійних студій і Кафедра політології УжНУ в рамках чергового проекту з LMU і KSZ «Цифрова толерантність» підготували і провели zoom-зустріч для обговорення наступних дій щодо розвитку проекту,  а також переклад статей, які будуть висвітлені на електронній платформі та сайті. Всі учасники зуму висловили свої побажання та надії щодо подальшої співпраці.

На онлайн-зустрічі були присутні експерти Інституту еколого-релігійних студій, Міжрелігійного та громадянського природо-охоронного форуму Східної Європи – Олександр Бокотей, керівник ІЕРС; Наталія Куля – менеджер проектів ІЕРС, Іванна Трофименко – експерт ІЕРС, Ірина Шишкіна – співробітник ІЕРС, Наталія Махоніна –перекладач ІЕРС, а також Вегеш Ігор – доцент кафедри політології і державного управління ДВНЗ «Ужгородський національний університет», кандидат політичних наук, доцент. Із німецьких партнерів був присутній Ларс Шеферс, який представляв KSZ.

Нагадаємо, що проект «Цифрова толерантність» є логічним продовженням проекту «Толерантність на кордонах Європейського Союзу: український вимір» ініційованого в 2018 році експертами Інституту еколого-релігійних студій.

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: