Онлайн-зустріч “Цифрова толерантність”

Інститут еколого-релігійних студій і Кафедра політології УжНУ 5 вересня в рамках чергового проекту з LMU і KSZ «Цифрова толерантність» підготували і результативно провели zoom-зустріч для обговорення різних аспектів толерантності та створення та реалізації онлайн платформи, для ефективного використання серед людей, особливо в освітніх закладах та між політичними громадами. На зустрічі також обговорювалося підготовка посібника про толерантність та переклад його на декілька мов, включаючи українську мову.

Нагадаємо, що проект «Цифрова толерантність» є логічним продовженням проекту «Толерантність на кордонах Європейського Союзу: український вимір» ініційованого в 2018 році експертами Інституту еколого-релігійних студій.

На онлайн-зустрічі були присутні експерти Інституту еколого-релігійних студій, Міжрелігійного та громадянського природо-охоронного форуму Східної Європи – Олександр Бокотей, керівник ІЕРС; Наталія Куля – менеджер проектів ІЕРС, та Ірина Шишкіна – співробітник ІЕРС, а також Вегеш Ігор – доцент кафедри політології і державного управління ДВНЗ «Ужгородський національний університет», кандидат політичних наук, доцент. І німецьких партнерів були присутні Маркус Фогт – професор LMU (Університет Людовика Максиміліана, Мюнхен), Ларс Шеферс, Рольф Гуссманн (rolf husmann) та Арнд Кюперс.

Інформаційна служба Інституту еколого-релігійних студій

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: