Онлайн-конференція в рамках Renovabis-Pfingstaktion 2021

19 травня 2021 р. о 20 год. в рамках Renovabis-Pfingstaktion 2021 Акції солідарності католиків Німеччини з католиками Східної Європи “RENOVABIS” відбулася онлайн-зустріч представників Єпархіальних рад Архієпархій Бамберг та Пассау, Комісії з екології МГКЄ, Інституту еколого-релігійних студій м.Ужгород та Міжрелігійного громадянського природоохоронного форуму Східної Європи на тему «Україна між Чорнобилем та екологічною майбутньою роботою в міжрелігійній мережі».
З основною доповіддю виступив п. Олександр Бокотей, керівник ГО «Інститут еколого-релігійних студій», виконавчий секретар ГО «Міжрелігійний форум з питань довкілля у Східній Європі». Поряд із загальними питаннями існуючих проблем довкілля та клімату в Україні, а також питаннями в політично-соціальній сфері були фахово висвітлені і питання роботи Комісій з екології РКЦ і МГКЄ в природоохоронному аспекті, а також представлена власна позиція щодо питання, яким може бути внесок України у роботі по відповідальності за Творіння в майбутньому. Також була представлені здобутки та поточна робота IERS та IRCEF.
Доповідь п.Бокотея викликала жвавий інтерес зі сторони німецьких колег та численні додаткові запитання, які п.Олександр таки встиг висвітлити у відведений для програми час.
Було прийнято рішення активізувати спільні зусилля по підготовці і реалізації спільних проектів в майбутньому.
Синхронний переклад зустрічі забезпечили Павлишинець Лариса та Мокрянин Оксана.
Інформаційна служба Інституту еколого-релігійних студій

 

Захід відбувся у рамках співпраці Союзу охорони природи Німеччини (NABU) з Міжрелігійним громадським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF) за підтримки NABU.

Інформаційна служба ІЕРС

1 думки про “Онлайн-конференція в рамках Renovabis-Pfingstaktion 2021”

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: