Тиждень екології в затишку Горянської ротонди

Цього тижня команда Інституту еколого-релігійних студій мала чудову нагоду відсвяткувати 30-річчя незалежності нашої країни потрібними практичними діями, а саме роботою з дітками на благо нашого краю та держави.

З 23 по 26 серпня експерти інституту провели ряд занять на тему правильного поводження з відходами та свідомого споживання з дітками дитячого табору при Парафії Покрови Пресвятої Богородиці (Горянська ротонда)в м.Ужгород. Час проведений з дітками був особливим і незабутнім. Ми знайомилися та сміялися в спільному колі, дивились та обговорювали мультики та відео юних екоблогерів, вивчали вплив сміття на довкілля як на суші, так і в водоймах, віртуально досліджували вміст власних сміттєвих баків, вчилися розрізняти різні види відходів і сортувати його, а також представляли проекти в командах. Ну і звісно окремий день був присвячений філософії Zero waste. Ми думали над тим, як можемо зменшити кількість продукованих нами самими відходів, та знайомилися з різними цікавинками. Бамбукові щітки, залізні трубочки, мочалки-люфи, екоторбинки, шопери та інші екоштучки випробовувались на міцність юними екологістами і були в центрі уваги останнього дня. І в завершальних іграх ми побачили, що справді посіяли добрі зернятка в маленьких серцях, які проростуть з часом в великі справи.

Щиро віримо, що нове покоління приведе нашу незалежну державу до нових висот і в екологічній сфері.

Захід відбувся в рамках проекту “Молодіжна школа сталого розвитку Карпат”, що реалізується Інститутом еколого-релігійним студій у співпраці з Союзом охорони Німеччини (NABU) за підтримку VGP Foundation (координатор — Іван Тимофеєв).

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: