НПП «Синевир» проведе акцію прибирання сміття до Міжнародного дня чистих берегів

Як повідомили в пресслужбі НПП “Синевир”, парк долучається до всесвітньої кампанії – Міжнародного дня чистих берегів – і протягом тижня проводитиме акцію зі прибирання берегів річок та озер в межах парку із залученням громадськості.

Міжнародний день чистих берегів відзначається щороку в треті вихідні вересня. Ініціатива з прибирання берегів заснована ентузіастами з громадської організації «Збереження океану» у 1986 році, як відповідь на звіт, що викривав проблеми спричинені засміченням океанів. За більш ніж 30-ти літній період окремі акції з прибирання узбережжя океану перетворилися на масштабну кампанію. Акція проводиться щорічно в різних країнах світу та сприяє очищенню берегів океанів, річок та озер.

В Україні Міжнародний день чистих берегів щороку викликає більший інтерес громадськості , що підвищує обізнаність у питаннях поводження з відходами, розуміння шкоди, яку наносить сміття природним екосистемам, сприяє очищенню берегів та запобігає засміченню водойм.

Джерело: https://zaholovok.com.ua/npp-%C2%ABsinevir%C2%BB-provede-aktsiyu-pribirannya-smittya-do-mizhnarodnogo-dnya-chistikh-beregiv?fbclid=IwAR2KUNFMRoqZhKZnxEj690Vi6gbMnVXbAvOknMHZVXQXv8051J07fsFqng8

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: