Надзвичайне явище: на Закарпатті розквітли смереки (ФОТО)

Закарпатські смереки на Закарпатті вбралися у шишковий “цвіт” – так відбувається традиційний процес запилення цих хвойних дерев у травні-червні

Світлини малиново-червоних і зелених шишечок на Рахівщині виклали на сторінці “Туристичний бренд Закарпаття” у Facebook.

“У Карпатах на Рахівщині цвітуть смереки. У лісах Чорногори для них існують оптимальні умови місцезростання. Вони можуть досягати віку 500-600 років, висоти 60 метрів і діаметра 2 метри”, – йдеться в повідомленні.

Хвойні розквітли й на Березнянщині. Від весняних світлин хвойних дерев іноді перехоплює подих.
У буденному житті ми не завжди помічаємо, як вбираються у святкові різнобарвні шати ялина і сосна, ялівець і модрина,туя і т.д.

“Виявляється, що не тільки квіткові рослини цвітуть навесні, але і вічнозелені хвойні. На темних зелених гілках красуються ніби новорічні різнокольорові свічечки.”Квіти” хвойних дерев схожі на шишки або колосочки без запаху.Це дивовижне явище!!!Кожного дня переконуєшся наскільки унікальною,цікавою і незвіданою є наша природа.І квітучі хвойні рослини — ще один цьому доказ”, – розповідають у соцмережі.

Відомо, що хвойні дерева належать не до квіткових, а до голонасінних рослин, тому вони не цвітуть так розкішно, як яблуня або вишня. Натомість “квіти” хвойних дерев схожі на шишки або колосочки без запаху.

Джерело: https://pershij.com.ua/nadzvychaine-iavyshche-na-zakarpatti-rozkvitly-smereky-foto/?fbclid=IwAR2yMF1xpaitbqk1T6vJiQnSSohawl9zMgvDEaJCnyqufRKWd7ZwgGIg3y4

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: