НА ЗАКАРПАТТІ ВІДКРИЛИ ТУРИСТИЧНИЙ МАРШРУТ «ДЖЕРЕЛО СВЯТОЇ АННИ»

Серед водних ресурсів – дарів Божих для нашого блага та для можливості життя всього живого на Землі, особливе місце займають природні джерельця. Зокрема, багате на такі лісові та придорожні джерельця-криниці наше Закарпаття.
Тут можна знайти і звичайні джерела і джерела мінеральних вод. Окрім того є відомості про цілющі джерела, які мають якісь дуже особливі властивості!
Будь-які з вищеперерахованих джерел заслуговують на увагу та бережливе ставлення з боку людини.
Завжди радіємо, коли вони ще і освячені Церквою, бо після обряду освячення вже навіть найнеохайніші користувачі добре подумають, чи засмітити таке джерело, чи якимось іншим чином нашкодити йому, а чи ні… Зачасту, біля освчених криничок у різних районах Закарпаття можна знайти ще і невеликі деревяні каплички, або якісь спеціальні знаки ,які вказують, що тут відбулось таке освячення.
Одне з таких джерелець було освячено духовенством у с. Стрипа Ужгородського району, про що піде мова у замітці з православного журналу “Фома”. https://www.facebook.com/FomaUkraine/posts/3733683010027552
На изображении может находиться: 7 человек, люди стоят, дерево и на улице
(Здійснюється освячення джерела за Чином освячення води або за чином Благословення нової криниці, джерела, водосховища чи свердловини. Знайти молитви таких “Чинів” можливо, наприклад, в молитовнику-требнику в
Бачити Боже творіння новими очима: молитовник-требник за збереження довкілля. – Ужгород, 2011. – 104 с. )

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: