Еколого-релігійна література – для горян

Понад двадцять книг, а також церковно-екологічні календарі на 2022 рік Інститут еколого-релігійних студій передав для Синевирської центральної бібліотеки. Завідуюча Ольга Стець висловила слова вдячності за поповнення бібліотечного фонду. Подарована література стала підставою для оформлення нової виставки, присвяченої еколого-релігійній тематиці.

«Ми щороку видаємо різні видання і маємо намір поширити їх у всі бібліотеки Закарпаття. Це якісні книги, які, сподіваємось, стануть в нагоді читачам», – каже директор Інституту еколого-релігійних студій Олександр Бокотей.

«Наша бібліотека «жива»: її відвідують читачі різного віку. Ми дуже вдячні за дійсно цікаву літературу. Для нас дуже важливо, щоб книжковий фонд збільшувався і оновлювався», – не приховує радості Ольга Стець.

У 2022 році Інститут еколого-релігійних студій запланував випуск кількох нових книг. Вони також безкоштовно будуть передані у бібліотеки Закарпаття/

Передача літератури здійснена в рамках проєкту «Церкви та громадські організації разом задля екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій та НПП “Ужанський” у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (NABUBundesverband, NABUInternational) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (AuswärtigesAmt, AA_Kultur).

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: