Музейна екскурсія як можливість навчатись берегти історичну, природну і культурну спадщину наших Карпат

28 жовтня учні разом з вчителями Тур’я-Реметівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Любов Ковальова,  Антоніна Мегела та Наталія Белей) та Клара Микуланинець з великою цікавістю долучилися до проєкту Youth Schoolfor Sustainable Development of the Carpathians, Основною метою якого є розробка і подальша реалізація освітньої програми для дітей і молоді сільської глибинки Українських Карпат. 
Проєкт реалізується Інститутом еколого-релігійних студій (керівник Олександр Бокотей) в партнерстві з Союзом охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband) за фінансової підтримки VGP Foundation (Бельгія, менеджер Ivan Tymofeiev).
Вони побували в Ужгородському замку (Закарпатський обласний краєзнавчий музей ім. Т.Легоцького) та в Закарпатський музей народної архітектури та побуту, де прослухали екскурсію по історії краю, навчились зберігати історичну, природну і культурну спадщину наших Карпат.
Колектив інституту еколого-релігійних студій щиро вдячний учням за зацікавленість музеями Закарпатської області та такими цікавими і пізнавальними екскурсіями, а також дякуємо вчителям Тур’я-Реметівської ЗОШ за їх величезну роботу з учнями.
Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: