Ляльки-мотанки – древній оберег

Кожного дня наш спокій, нашу тишу бережуть захисники України, які вже другий місяць мужньо та хоробро відстоюють територію нашої держави. Вони тримають наше небо, а наші думки, молитви та серця завжди разом з ними.

Гостинне Закарпаття стало прихистком для тисяч осіб, які були змушені покинути свої домівки у зв’язку з активними воєнними діями. І сьогодні на парафії Вознесіння Господнього  в с. Мала Розтока відбувся майстер-клас для матерів та жінок, які, стали вимушено переміщеними особами та приїхали разом з дітьми та внуками до нашої області. Традиційні обереги учасниці виготовляли з ниток та пряжі патріотичних кольорів, з використанням атласних стрічок, мережива та паперових сердечок, як вияв щирої любові та підтримки нашим захисникам!

Захід провела п. Наталія Стецо, в.о. директора Великорозтіцької початкової школи і провідний експерт IRCEF.

Захід проведено у рамках проєкту «Відповідальність за Творіння та жінки Карпат», що реалізується Міжрелігійним та громадянським природоохоронним форумом Східної Європі (IRCEF) у співпраці з природоохоронними підрозділами Церков за партнерської підтримки Архідієцезії Бамберга, Вюрцбурга та Реновабіс (Організація допомоги Східній Європі від Католицької Церкви в Німеччині).

Інформаційна служба ІРЦЕФ

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: