Молодь парафії Святого Великомученика Димитрія Солунського с. Іванівці звільняла навколишнє природне середивище від засилля сміття

“Хваліте його, сонце й місяцю, хваліте його, всі зорі і світло… Хваліте Господа на землі, змії і всі безодні, вогонь, град, сніг, лід, вітер буйний…гори і всі горби, дерева плодовиті і всі кедри, звірі й усі тварини, гади і птиці крилаті…бо прославилось ім’я його одного; похвала його на землі і на небі… (Пс.148).
Возможно, это изображение (7 человек, люди стоят, дерево и на открытом воздухе)
…Усе, що дише, (всяке дихання) нехай хвалить Господа!” (Пс.150, 5).
Возможно, это изображение (на открытом воздухе и дерево)
Людина все більше стає перешкодою для “всякого дихання”, навіть для того, що знаходиться безпосередньо на Богопосвячених місцях (храм, кладовище). Воно неспроможне славити Господа.
       Дякуємо нашій парафіяльній молоді, що дала можливість цьому невеликому клаптику землі храмового подвір’я та старого кладовища при храмі вдихнути ковток чистого повітря, яке Творець дарує кожному своєму творінню.
       Найкраща подяка нашим дітям – продовжити спроможність цій храмовій території та ” всякому диханню” нашого села хвалити Господа і пам’ятати, що штучний пластик не має жодного відношення до вшанування померлих, так само не є побожним вшануванням придорожніх хрестів, не кажучи вже про пляшки з алкогольних напоїв та сигаретних пачок. Надихатися пластиком – це забруднити легені, а як тоді “всяке дихання…”
Від Комісії з питань екології Мукачівської Греко-Католицької єпархії особлива подяка о. Олександру – пароху храму св. Димитрія Солунського.

Інформаційна служба ІЕРС

Возможно, это изображение (8 человек, люди стоят, на открытом воздухе и дерево)

Джерело: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=282450463429432&id=101880571486423

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: