Методичні рекомендації «Вивчення, охорона та приваблення кажанів у сакральних спорудах»

Команда Інституту еколого-релігійних студій (IERS) підготувала наукове видання про кажанів. Методичні рекомендації «Вивчення, охорона та приваблення кажанів у сакральних спорудах» вийшли друком у Видавничо-виробничому підприємстві «Місіонер» (Львів).

В основу видання лягли наукові дослідження біологів Андрія-Тараса Башти та Михайла Біланича. Підготовка книжки здійснювалася за загальною редакцією Олександра Бокотея. Літературне редагування виконала Наталія Гумен-Біланич, а верстку і макетування – Юрій Гандера. Дизайн обкладинки розробила Василина Куклишин.

Разом з IERS над виданням працювали Асоціація з вивчення та охорони тварин «Фауна», Інститут екології Карпат НАН України, Комісія з екології МГКЄ та Міжрелігійний громадянський природоохоронний форум Східної Європи.

У роботі йдеться про поширення та особливості біології кажанів, зокрема тих видів, що селяться в об’єктах сакральної архітектури. Автори зробили аналіз загроз для популяції цих тварин і запропонували методи їхньої охорони та приваблювання.

Видання призначене для зоологів, екологів, студентів природничих факультетів вищих навчальних закладів, шанувальників природи та натуралістів.

Методичні рекомендації підготовлено в рамках проєкту BAT4MAN «Підвищення екологічної обізнаності місцевого населення шляхом спільного збереження кажанів в прикордонних районах Угорщини, Словаччини, Румунії та України» за спільної фінансової підтримки ЄС і Союзу охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International).

Інформаційна служба IERS

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: