Матеріали ІРЦЕФ у Тур’є-Реметівському закладі загальної середньої освіти, який потрапив у Національний рейтинг “Екошкола року” 2021

 

Національний рейтинг «Екошкола року» об’єднує екологічно відповідальні заклади загальної середньої освіти з усіх куточків України. Протягом року учасники впроваджували різноманітні екологічні ініціативи, акції, розробляли інформаційні кампанії, враховуючи дистанційну форму активностей, та рухали світ до екологічного майбутнього. Кращі школи мають змогу потрапити до списку рейтингу та стати прикладом для України та світу. (Офіційний список можна знайти на сайті  www.schoolrecyclingworld.org Організатор – Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти,  Генеральний партнер – компанія PepsiCo Україна.)

У відео показані також матеріали (стенди “Чисте довкілля – чисте сумління”), які були передані школі  Інститутом еколого-релігійних студій.

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: