Я люблю свій рідний край

Любити, а значить оберігати, дбати, піклуватися…
Під таким гаслом пройшов еколого-освітній захід у якому взяли участь місцеві школярі навчальних закладів Тереблянської долини.
Під час заняття школярі дізналися, яким чином можна долучитися до збереження довкілля рідного краю, як зробити його красивішим, чистішим і привабливим. А це можливо, якщо не викидати відходи у річку, не нищити дерева, а навпаки, садити нові, майструвати і розвішувати годівниці для птахів, обгороджувати мурашники…
Юні природолюби активно долучалися до бесіди, а відтак зобразили світ природи рідного краю на малюнках. Кожна творча робота учасників заходу – це погляд очима дітей на стосунки людини і природи.
Всіх закликали глибше пізнавати закони природи, які створив сам Бог і ніколи не завдавати шкоди довкіллю, бо воно є ділом рук Творця.

Такі заняття формують у молоді розуміння важливості охорони природи, її значення для людей. Прививають любов до бережливого ставлення до рідного краю.
Захід провела Любов Гречин, фахівець відділу еколого-освітньої роботи НПП «Синевир».
Захід проведено у рамках співпраці Інституту еколого-релігійних студій (IERS) https://www.facebook.com/IERS.org.ua (керівник Олександр Бокотей https://www.facebook.com/alexander.bokotey) зі Союзом охорони природи Німеччини (NABU https://www.facebook.com/Naturschutzbund/ , https://www.facebook.com/nabu.international/), координатор проєкту Ivan Tymofeiev (https://www.facebook.com/ivan.tymofeiev).

Інформаційна служба IERS

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: