Війна змусила багато сімей переїхати зі своїх рідних міст у більш спокійні регіони. Особливі переживання у цей час торкнулися дітей. Вони змушені були залишити звичний ритм життя, школу, друзів і оселитися у зовсім іншому регіоні, зі своїми природними та кліматичними умовами. Щоб підтримати дітей переселенців, відволікти від переживань і розкрити їм особливості місцевості, де вони тимчасово оселилися, Інститут еколого-релігійних студій провів освітньо-виховний захід у Синевирський Поляні. В ньому взяли участь діти з Дніпра, а також місцева молодь. Школярі познайомились, потоваришували і дізналися багато цікавого про природу Закарпаття. Під час заходу йшла мова про унікальне довкілля найбільш західної області України. Особливу увагу молоді зосереджено на дивовижний світ лісів Карпат, у яких водиться чимало тварин і птахів, зокрема рідкісних. Справжнім господарем цих територій можна вважати бурого ведмедя – найбільшого хижого звіра фауни України. А ще, саме о цій порі, в наших лісах з’являються перші весняні квіти, які внесені до Червоної книги України. Під час заходу діти дізналися більше про ці рослини, а також про те, чому їх не можна зривати чи викопувати.

Учасники заходу, який провела Марія Бабічин, активно долучилися до інтерактивних вправ, а на закінчення отримали у подарунок пам’ятні листівки.
Захід проведено у рамках співпраці з Міжрелігійним та громадянським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF, керівник Александр Бокотей) за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband, NABU International), координатор проєкту Ivan Tymofeiev.
Інформаційна служба ІЕРС