Любимо і бережемо природу!

Війна змусила багато сімей переїхати зі своїх рідних міст у більш спокійні регіони. Особливі переживання у цей час торкнулися дітей. Вони змушені були залишити звичний ритм життя, школу, друзів і оселитися у зовсім іншому регіоні, зі своїми природними та кліматичними умовами. Щоб підтримати дітей переселенців, відволікти від переживань і розкрити їм особливості місцевості, де вони тимчасово оселилися, Інститут еколого-релігійних студій провів освітньо-виховний захід у Синевирський Поляні. В ньому взяли участь  діти з Дніпра, а також місцева молодь. Школярі познайомились, потоваришували і дізналися багато цікавого про природу Закарпаття. Під час заходу йшла мова про унікальне довкілля найбільш західної області України. Особливу увагу молоді зосереджено на дивовижний світ лісів Карпат, у яких водиться чимало тварин і птахів, зокрема рідкісних. Справжнім господарем цих територій можна вважати бурого ведмедя – найбільшого хижого звіра фауни України. А ще, саме о цій порі, в наших лісах з’являються перші весняні квіти, які внесені до Червоної книги України. Під час заходу діти дізналися більше про ці рослини, а також про те, чому їх не можна зривати чи викопувати.
Учасники заходу, який провела Марія Бабічин, активно долучилися до інтерактивних вправ, а на закінчення отримали у подарунок пам’ятні листівки.
Захід проведено у рамках співпраці з Міжрелігійним та громадянським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF, керівник Александр Бокотей) за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband, NABU International), координатор проєкту Ivan Tymofeiev.
Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: