Лісова школа для діток з греко-католицьких парафій околиць нацпарку “Зачарований край”

Вчора,  24 червня  2021 р. в с Рокосово Хустського району відбулася лісова школа для діток з різних парафій Хустського деканату (Чертеж, Рокосово, Хуст, Крива, Велика Копаня т.і.). Понад 60 діток приїхали разом з батьками, і це була чудова можливість провести гарно день не тільки діткам, але й батькам, спостерігаючи за насиченим дозвіллям діток.    Зініціювали цей захід в власному краї прекрасне подружжя Кедик: о.Олександр та п.Маріанна. Провела цей захід експерт Інституту еколого-релігійних студій, екотренер Алла Самойлова.

Захід відбувся просто неба, на поляні в мальовничому березовому гаї, біля підніжжя с.Товстої біля с.Рокосово.

Численні ігри дали можливість діткам краще познайомитися не тільки з оточуючою їх природою, але й один з одним. Школярі знайомились і асоціювали себе з тваринами; гуртувались в зграї, будучи хижаками; ставали художниками, які творили свою

неповторну палітру з кольорів природи та картини з природних матеріалів; будували гнізда та добували їжу для своїх пташенят, будучи птахами; також вивчали в ігровій формі лісові яруси лісу. А ще дітки мандрували лісовим караваном, навчаючись довіряти один одному в русі навмання з зав’язаними очима, вчились об’єднуватися в команди, обирати та довіряти капітанам.

Особливий азарт викликала гра «Підкрадись тихо і непомітно», де вони не тільки відчули себе в ролі хижака та жертви, але й мали змогу похлюпатися водою, що в таку спеку було суцільним задоволенням.

Захід відбудеться в рамках проекту «Церкви та громадські організації разом задля екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій (керівник Олександр Бокотей) у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (NABU) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (АА) (координатор проекту Іван Тимофеєв).

Завершились ігри смачним пікніком, який організували батьки для маленьких дослідників.

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: