Будемо з природою дружити

Екологічно відповідальна людина формується з раннього дитинства. Саме тоді починається пізнання оточуючого світу і закладаються основи про добро і зло. На цьому етапі дуже важливо спілкуватися з дошкільнятами про природу і її дивовижні компоненти. Діти активно пізнають світ і зосереджують свою увагу на кожній травинці, комашці, листочкові… А найкращим діалогом з даною категорією є гра, яка стає провідним видом діяльності юні.

Наш черговий еколого-освітній захід власне став цілісною грою, яка допомогла юним учасникам поринути у світ природи, як цінності дарованої Творцем. У заході взяли участь діти дитячого садка гірського села Синевирська Поляна Хустського району Закарпатської області.

Осінь для гри подарувала різнобарвні листочки, а сонячна погода додала настрою. За формою листочків діти вчилися розпізнавати дерева. А ще з них можна зробити симпатичний осінній букер, який прикрасить будь-яке приміщення. В осінній період завжди дуже багато листя і його можна використати з різним корисним призначенням, але в жодному разі його палити не можна. Коли воно горить, то виділяє у повітря шкідливі речовини, які ми вдихаємо. Через це люди можуть хворіти.

Дерева – наші друзі, як і вся природа, – йшлося під час заходу з дошкільнятами. А які мають бути стосунки між друзями? Добрі, теплі, товариські… Отак й до друга Природи будемо ставитися, а відповідь не забариться. Природа щедра.

Формувати знання про довкілля, рослинний і тваринний світ, розвивати естетичні почуття і любов до природи, спонукати бажання бережливо ставитися до природи – основна мета цього еколого-освітнього заходу.

 

Захід відбувся в рамках проекту «Церкви та громадські організації разом задля екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій та НПП “Синевир” у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (NABUBundesverband, NABUInternational) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (AuswärtigesAmt, AA_Kultur).
#CivilSocietyCooperation

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: