АНОНС! Круглий стіл

“Життєвий простір церковних веж – до нових відкриттів”

У п’ятницю 4-го червня о 10.00 відбудеться круглий стіл для релігійних громад на тему  “Життєвий простір церковних веж – до нових відкриттів” в рамках проекту “BAT4MAN: Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України” за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Під час проведення круглого столу буде висвітлено подальші плани та перспективи проекту BAT4MAN в Україні, які реалізовуватимуться співробітниками Інститутом еколого-релігійних студій та експертами з інших наукових установ України протягом наступного літа за підтримки релігійних та місцевих громад Закарпаття.
Після проведення круглого столу експерти вирушать у перше літнє дослідження кажанів під дахами храмів Закарпаття в 2021 році.

Захід відбудеться у Резиденції Мукачівських єпископів за адресою: м. Ужгород, пл. А. Бачинського 1а.

Організатори проекту: Інститут еколого-релігійних студій (Україна), Асоціація Е-Консалт Сату Маре (Румунія) у партнерстві з Товариством по захисту кажанів Словаччини та Угорською асоціацією орнітології та охорони природи.

Для отримання більш детальної інформації:

Інформаційна служба ГО «Інститут еколого-релігійних студій»

моб тел.: +380507096567;  e-mail: [email protected]

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: