Доповідь кервника інституту еколого-релігійних студій під час круглого столу “Юннатівському руху – 75”

Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді  (ЗОЕНЦ)  навчально-виховний заклад, який є координаційним центром інструктивно – методичної, природоохоронної і дослідницько-експериментальної роботи педагогів, учнів і юннатів шкіл та закладів позашкільної освіти області, відзначав  75-річчя Юннатівському руху на Закарпатті.

8 грудня 2021 року на базі ЗОЕНЦ відбувся круглий стіл, присвячений відзначенню цієї поважної дати. Концептуальне питанням програми заходу було: „Співпраця – шлях до поліпшення ефективності роботи закладу, підвищення фахового біологічного, еколого-природоохоронного рівня та професійної майстерності педагогів”

Окрім доповідей учасників до програму Круглого столу входили також:

– Практична акція з посадки дерев в юннатівському дендрарію;
– Екскурсія творчими лабораторіями ЗОЕНЦ;
– Перегляд відеоматеріалів про діяльність ЗОЕНЦ;
– Підбиття підсумків круглого столу.

Керівник Інституту еколого-релігійних студій був запрошений на відкриття заходу. Під час свого привітання та виступу він зробив короткий звіт по результатах річно діяльності Інституту еколого-релігійних студій, яка здійснювалась у рамках проєкту “Церкви та громадські організації для екоосвіти в національних парках” (програми Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини «Налагодження співпраці з громадянським суспільством у країнах Східного партнерства та Росії»). Ним були представлені найновіші друковані матеріали: “Екокалендар спостережень за природою” авторства відомої педагогині Ольги Тимофієвої та Івана Тимофеєва (Ivan Tymofeiev), координатора програм Центральної Азії та Східної Європи (Project Coordinator Central Asia and Eastern Europe Programme в NABU International).
Після виступу Олександр Геревич вручив Олександру Бокотею грамоту за заслуги в справі збереження природи.

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: