Конференція “Відповідальність за Створіння і сталий розвиток Верхнього Потисся”

 В роботі форуму прийняли участь вищі духовні особи, делегати-помічники єпископів з енвайронментальних питань римо-католицьких, греко-католицьких, православних єпархій України (Закарпаття) та Угорщини, науковці в галузі екології та сталого розвитку, представники Державної екологічної інспекції в Закарпатській області, Закарпатського облводгоспу, неурядових громадських організацій та засобів масової інформації.

Учасників зібрання привітали голова Закарпатської обласної ради Михайло Кічковський, представник Генерального консульства Угорської Республіки в м.Ужгороді  Ференц Абрахам, голова комісії з екології і мігрантів римо-католицької єпископської конференції України, єпископ Антал Майнек; єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії Мілан Шашік; від православної єпархії архімандрит Василій.
За традицією, що склалася в процесі проведення подібних міжнародних заходів, робота конференції розпочалась із  спільної екуменічної молитви представників ієрархії християнських Церков за збереження природи.

Фото. Відкриває конференцію єпископ римо-католицької дієцезії Майнек Антал

Фото. Від Мукачівської греко-католицької єпархії учасників семінару вітає Преосвященний Владика Мілан Шашік

Фото. Від Ужгородсько-Мукачівської православної єпархії МП учасників семінару вітає
Архімандрит Василь Садварі

В ході міжнародного форуму його учасники акцетували свою увагу на різних аспектах, а саме: історико-географічний регіон Верхнє Потисся; ініціативи по збереженню навколишнього природного середовища Ужгородсько-Мукачівської єпархії Православної церкви;відповідальність за Створіння й інтегроване управління водними ресурсами в басейні р.Тиса;толерантність, як спосіб виживання в сучасному світі та ін. Також було проведено “круглий стіл” на тему: “Участь Церкви у вирішенні екологічних питань в регіоні Верхнього Потисся”.
За результатами конференції прийнято резолюцію та оцінено важливий досвід у справі збереження довкілля, яким обмінялись учасники зібрання.
Матеріали конференції планується видати окремим збірником і розповсюдити в Україні та за кордоном.

Резолюція: http://www.iers.org.ua

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: