Кому насправді допомагає ведмежий притулок

У Реабілітаційному центрі бурих ведмедів на Закарпатті проводять екоекскурсії для дітей. Цього разу просвітницьке заняття організувала фахівчиня еколого-освітньої роботи НПП «Синевир» Любов Гречин.

Відвідувачам розповіли про життя ведмедів і показали напіввільні умови, в яких проживають тварини. Під час заходу експертка пояснювала поведінку кожного ведмедя, згадуючи непрості історії з їхнього минулого. Такі розповіді допомагають людям краще зрозуміти значення Реабілітаційного центру та інакше поглянути на своє життя.

Гості мали змогу отримати відповіді на всі спеціалізовані запитання щодо біології ведмедів у дикій природі та в притулку. Наприклад, найбільше людей цікавило, чому ведмеді не залягають в зимову сплячку. Фахівці допомогли розібратися із цим і багатьма іншими питаннями під час заняття.

«Перебуваючи певний час на території ведмежого притулку,  усвідомлюєш, що тут всім цікаво. Спостерігати за цими тваринами можна годинами. Коли чуєш від відвідувачів, що майже всі хотіли б за можливості приїхати сюди знову – розумієш важливість цього центру. Відвідувачам тут завжди раді», – поділилася роздумами Любов Гречин.

Як зазначають самі відвідувачі, вони аналізують власні проблеми і починають їх сприймати простіше, дізнаючись імена та долі тварин. Вони дякували працівникам притулку за пережиті емоції та належні умови проживання, створені для тварин.

Захід відбувся в рамках співпраці НПП «Синевир» та Institute of Ecological and Religious Studies- IERS  (керівник Oleksandr Bokotey) з Союзом охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), керівник проєкту Ivan Tymofeiev (NABU) та Nataliya Kulya (IERS) за фінансової підтримки tierparkberlin та zooberlin.

Інформаційна служба IERS

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: