…коли птахи надихають на працю

Відомий орнітолог з міста Берегово, експерт Інституту еколого-релігійних студій Леонід Покритюк постійно генерує багато ідей. Ними ділиться з колегами, молоддю і усім світом за посередництва сучасних засобів комунікації.
Леонід регулярно проводить захоплюючі еколого-освітні заходи, передаючи свої знання і досвід підростаючому поколінню. Після уроків, майстер-класів чи екскурсій пана Покритюка ніхто не залишається байдужим. Окрилені новими знаннями про пернатих, діти долучаються до підгодівлі птахів, виготовлення годівниць і шпаківень, інших корисних справ.
Орнітологічні будні Берегівського громадського Центру “Кожен може допомогти” надзвичайно насичені значною мірою завдячуючи семе Леоніду Покритюку.
“Зараз майструємо гніздові конструкції для совок та співучих птахів. А ще намагаємось запровадити онлайн трансляцію “Гніздова біологія совки”, – розповідає орнітолог.

Він анонсував проведення майстер-класу з розфарбовування екологічних торб малюнками сов. Про них Леонід знає особливо багато і вміє так розказати, що учасники заходів слухають, як мовиться, з розкритими ротами.
Особливу увагу під час найближчих запланованих еколого-освітніх заходів пан Покритюк приділить ластівкам. До занять він готує тематичні інформаційні матеріали. Відбудеться майстер-клас з виготовлення штучних гнізд для ластівок, а ще учасники навчаться робити фігурки цих тендітних птахів з паперу. Не менш важливою роботою є підготовка інформаційного стенду “Як правильно годувати птахів”.
Інститут еколого-релігійних студій завдячує Леоніду Покритюку за фахову і активну роботу, яка, зокрема, здійснюється у рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) зі Союзом охорони природи Німеччини (#NABU), координатор проєкту Ivan Tymofeiev.

Інформаційна служба IERS.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: