ХРОНІКИ АКЦІЙ І ЗАНЯТЬ по Відповідальності за Створіння. Заняття 1 

Вступ

Середа. 3 березня. У ЗОЕНЦ о 9.30 відбулось заняття із семінаристами УжБА. Метою заняття було ознайомлення з діяльністю ЗОЕНЦ, яка направлена на виховання екологічної свідомості молоді. На лекції були присутні близько 25 семінаристів, а також співробітників УжНУ: доц. Бокотей О. М., Біланич М. М.
        Проводив лекцію директор ЗОЕНЦ О. Геревич і доц.УжНУ Олександр Бокотей. Для семінаристів була обгрунтована важливість екологічного просвітництва та виховання в суспільстві, важливість участі християнських церков у вихованні екологічної свідомості людини. Також студентам УжБА було продемонстровано 3 документальних фільми як про діяльність ЗОЕНЦ в сфері охорони природи та навчально-просвітницької роботи з учнівською молоддю так і про глобальні екологічні виклики сьогодення. ЗОЕНЦ є лідером по розбудові екологічного виховання для молоді серед всіх державних і недержавних організацій Закарпатської області. Під час зустрічі було окреслено шляхи і напрямки співпраці між установами, заплановано прийняти участь в організації і проведенні літніх екологічних таборів.
        Крім того для семінаристів була проведена коротка екскурсія по станції юних натуралістів, де студенти зацікавились «живим кутком» з різноманітністю екзотичних тварин: акваріумних риб, плазунів, птахів та ссавців.
Організаторам та семінаристам заняття прийшлось до душі і планується й надалі продовжити цикл таких освітньо-виховних міроприємств.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: