Карпатський біосферний заповідник закликає сортувати сміття

Для вихованців гуртка «Екологічне краєзнавство» Центру науково-технічної, дитячої та юнацької творчості Рахівської міської ради провели екологічне заняття «Сортуємо сміття заради майбутнього!». Дітям пояснили, як правильно поводитися з відходами та захистити Землю від тотального забруднення.

Про цю подію розповіли на офіційній фейсбук-сторінці Карпатського біосферного заповідника.

«Шлях сміття до контейнера лежить через нашу свідомість і відповідальність за майбутнє наших дітей і онуків. Здавалося б, це зрозуміла і проста істинна, але реалізувати її, як виявляється, складно. Єдиний ефективний спосіб навчити людей сортувати сміття почати виховувати цю звичку в дитячих садочках та школах», – написали в матеріалі.

Одним з навчальних матеріалів, використаних на уроці, став роздатковий комплект від Інституту еколого-релігійних студій з теми «Поводження з відходами». Під час виконання завдань на сторінках «Знайомтесь: сміття», «Вчимося сортувати сміття», «Знайомтеся: контейнери для сміття», «Черв’ячок вчить сортувати органічні відходи», «Як поводитися із сміттям у лісі» діти розв’язували кросворди, філворди, проходили лабіринти розшифровували прислів’я тощо.

Також на занятті школярі переглянули екологічний відеоролик «Сортуємо сміття», прослухали оповідання та виконали практичне завдання: очистили макет річки Тиси від побутового сміття.

Як зазначили в дописі, захід організувала провідна фахівчиня еколого-освітнього центру «Центр Європи» на базі Костилівської сільської бібліотеки.

«Сортування відходів вимагає певних зусиль і самосвідомості. Але ці зусилля варті того!», – переконують працівники заповідка, запрошуючи долучатися до ініціатив.

Матеріали видані в рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Olexander Bokotey) із Союзом охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), координатори проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), Nataliya Kulya (IERS).

Інформаційна служба IERS

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: