АНОНС: Інформаційний захід «Відповідальність за Творіння і природоохоронна адвокація Українських Карпат»

14 травня 2021 року о 15.00 в Резиденції Мукачівських єпископів відбудеться зустріч Єпископів – керівників екологічних Комісій РКЦ і МГКЄ з активістами громадських Рухів «Save Borzhava» (Врятуй Боржаву (facebook.com) та «Free Svydovetc»  (https://freesvydovets.org/) з нагоди вручення премій NABU (Союз охорони природи Німеччини) і Церкви та їх вшанування за внесок в природоохоронну адвокацію Карпат. Церква, піклуючись за відповідальне ставлення до Божого Творіння, з увагою та прихильністю спостерігає та долучається до зусиль громадськості в захисті природи рідного краю і намагається посилити вплив місцевих громад на відповідальні рішення в регіоні.

Під час зустрічі будуть обговорюватись можливості та бар’єри спільної роботи по відповідальності за природу Карпат, результати, які досягнуто різними кластерами громадського суспільства, окреслені дороговкази на майбутнє. Найактивніших буде нагороджено грамотами та спеціальними призами від організаторів.

Позицію Союзу охорони природи Німеччини (НАБУ) – представляють українські партнери НАБУ в Україні – Інститут еколого-релігійних студій і Міжрелігійний громадянський природоохоронний форум Східної Європи, які понад 10 років співпрацюють з комісіями по екології МГКЄ та РКЦ України.

Захід відбудеться за участі молодих слухачів проекту: «Молодіжна школа сталого розвитку Карпат» (менеджер проекту Іван Тимофеєв), який здійснюється за підтримки «VGP Foundation» (Бельгія) у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (NABU).

До зустрічі запрошуються всі небайдужі, представники екологічних НПО, медіа – кінець заходу відбудеться у режимі прес-конференції.

Місце проведення: Резиденція Мукачівських єпископів за адресою: м. Ужгород, пл. А. Бачинського 1А. Час проведення: 15.00.

Організатори заходу:

  • Комісія з питань екології Мукачівської греко-католицької єпархії
  • Комісія з екології та мігрантів Римсько-Католицької Церкви в Україні
  • Союз охорони природи Німеччини (NABU) https://www.nabu.de/
  • ГО «Інститут Еколого Релігійних Студій» https://www.iers.org.ua/
  • ГО «Міжрелігійний громадянський природоохоронний форум Східної Європи» (IRCEF) https://www.iers.org.ua/

 

Координатор: Олександр Бокотей

Контакти: +380683788263; е-пошта: [email protected]

www. https://www.iers.org.ua/

https://ircef.org/

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: