Стенди, які інформують про роздільне сортування сміття, передано Колочавській школі

Дуже прикро, що відбувається таке негативне явище, коли деякі громадяни з байдужістю викидають побутове сміття у річки чи лісові урочища. Природі потрібні століття аби переробити цей непотріб. Вже майже всім відомо, що поліетиленові пляшки розкладаються протягом 100 років, пластик – 400 років, поліетиленові мішки 20 років, тканина – 3 місяці, папір – 3 тижні…

Проблема зі сміттям має загальнодержавний характер і потребує негайного вирішення. Проте вже зараз ми можемо змінювати ситуацію.

Важливим кроком у цьому напрямку є не лише комплексне комунальне обслуговування населення, але й роздільне сортування твердих побутових відходів. Як це правильно робити? На це питання давали відповіді  представники Інституту еколого-релігійних студій і співробітники НПП «Синевир» під час зустрічі у Колочавському закладі загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів, що у Хустському районі. Для цього навчального закладу вони подарували 2 стенди, які інформують про правильне роздільне сортування сміття.

Директор навчального закладу Михайло Кий і його заступник Василь Глеба подякували гостям за особливу увагу до питань охорони природи і екологічного виховання молоді. Керівництво школи також багато робить у цьому напрямку. Наприклад, недавно тут встановили ящики для роздільного сортування.

Подаровані стенди одразу викликали інтерес школярів. Гості радо поділилися з молоддю цікавою і корисною інформацією про важливість екологічно відповідальних дій кожної людини.

Стенди передано в рамках проєкту «Церкви та громадські організації разом задля екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій та НПП “Синевир” у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (NABUBundesverband, NABUInternational) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (AuswärtigesAmt, AA_Kultur).
#CivilSocietyCooperation

Інформаційна служба Інституту еколого-релігійних студій

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: