Ще одній школі подаровано стенди про роздільне сортування ТПВ

Коли мова йде про сміття, мало хто замислюється над тим, що воно може бути ресурсом. Приклад європейських країн показує, що понад 50% відходів йде на переробку. Найбільших успіхів у цьому досягнула Швеція, де 99% сміття переробляється. За даними фахівців, в Україні у якості ресурсу використовується 4%. Тут є над чим замислитися, а поле для роботи безмежне.

Банальний, але правдивий вислів: «Почни з себе!». Кожен може почати сортувати сміття, а це не так складно.

Про важливість роздільного сортування йшла мова під час зустрічі представників Інституту еколого-релігійних студій та працівників НПП «Синевир» з керівництвом Синевирського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів, що у Хустському районі Закарпаття. Гості подарували навчальному закладу два стенди, які інформують про те, як правильно сортувати ТПВ. До речі, у Синевирській громаді недавно розпочався збір сортованого сміття від населення, але наразі у цьому плані є додаткова потреба в інформаційно-освітній роботі.

Національний природний парк «Синевир» та Інститут еколого-релігійних студій закликають усіх людей доброї волі відповідально ставитися до природи, не засмічувати її, а сміття викидати в урни відсортоване. Такі дії допоможуть зберегти довкілля і чистоту. Нагадуємо, що важливим моментом процесу сортування є зменшення об’єму побутових відходів. Наприклад, викидаючи пластикову пляшку, випустіть повітря з неї і скрутіть. Таким чином в урну поміститься більше відходів.

Інформаційні стенди про роздільне сортування передано школі в рамках проєкту «Церкви та громадські організації разом задля екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій та НПП “Синевир” у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (NABUBundesverband, NABUInternational) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (AuswärtigesAmt, AA_Kultur).
#CivilSocietyCooperation

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: