«Бути добрим господарем, а не байдужим найманцем»

«Природа – наче Божий дім. Це нас надихає, але водночас зобов’язує бути відповідальними до творіння Господніх рук», –  у цьому переконаний отець Ігор Бембило, який сьогодні є гостем Інституту еколого-релігійних студій та радо ділиться з нами важливими думками.

Отець Ігор служить в одному з найбільш віддалених поселень Закарпаття Свободі, що в Синевирській громаді Хустського району. Він є настоятелем  Спасо-Преображенського храму і нашим партнером.

Громада священика розкидана по горах. Найбільш віддаленим присілком цього приходу є Верхня Буковинка, що знаходиться на висоті понад 1100 метрів над рівнем моря. Там, в оточенні мальовничої природи, живуть три десятки горян. До них отець Ігор навідується частенько.

отець Ігор; Спасо-Преображенський храм; с. Свобода Краєвиди Свободи і Верхньої Буковинки. 

«Там неймовірна краса природи. Приємно, що будні не заглушили у місцевих жителів сприйняття цієї краси. І тут ми маємо нагоду вчергове пересвідчитися у безмежній силі Бога, який усе це створив. Я народився у Синевирській Поляні, неподалік Свободи і Верхньої Буковинки, і тут Бог судив мені служити. Через це я безмежно щасливий. Часто буваю на природі. З власного досвіду знаю, що це прекрасне середовище для спілкування з Богом. А ще це місце для глибшого пізнання Творця.

Але іноді бачимо й недостатньо добрі приклади стосунків людини з природою. Цей світ, наче Божий одяг. Забруднюючи довкілля, завдаючи йому шкоди, грішимо.

Людина має піклуватися про оточуючий світ, дарований Богом, бути добрим господарем, а не байдужим найманцем», –  вважає отець Ігор.

Інформаційна служба Інституту еколого-релігійних студій

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: