Гру «Сорт Сміт» використовують на Міжгірщині

Фахівчиня еколого-освітньої роботи НПП «Синевир» Любов Гречин отримала від ІЕРС настільну екогру «Сорт Сміт» і почала її використання в роботі з дітьми. Перше заняття «Вчимося сортувати сміття граючись» педагогиня провела 9 березня.

Вона відзначила, що на основі гри діти дізналися про шкоду сміття для довкілля та швидко навчилися розрізняти різні види побутових відходів. Попередньо пані Любов Гречин ознайомила учнів з теоретичними питаннями цієї теми та пояснила, як правила гри застосовувати в реальному житті.

Діти активно висловлювали свої роздуми про проблеми засміченості та ставили багато запитань щодо вирішення цих труднощів. Гра виявилася доступною навіть для дуже маленьких природолюбів, які швидко опанували завдання та правильно розприділяли картки зі сміттям у відповідні контейнери.

Захід проведено в рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies-IERS (керівник  Олександр Бокотей) із Союзом охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), керівник проєкту Ivan Tymofeiev  (NABU) за фінансової підтримки VGP Foundation.

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: