Франція заборонятиме експлуатацію диких тварин у цирках і розмноження дельфінів у морських парках

Франція працюватиме над покращенням становища диких тварин. У країні поступово заборонятимуть використання диких тварин у подорожніх цирках, а також розмноження дельфінів і косаток у морських парках та вирощування норок для хутра.

Про це повідомляє BBC.

Захисники прав тварин називають цей крок «історичною перемогою». Водночас точних термінів змін міністерство екології ще не оголосило. Обіцяють, що заборони будуть чинні в найближчі роки.

Що пропонують?

До мандрівних цирків заборонять допускати ведмедів, тигрів, левів, слонів та інших тварин. Нововведення не стосуватимуться зоопарків.

Уряд планує виділити 8 млн євро для допомоги циркам і морським паркам у період адаптації до нових правил. Перехідний період триватиме декілька років.

Трьом морським паркам Франції уже незабаром заборонять розмножувати дельфінів і косаток. Нові морські парки будувати не можна.

Наразі уряд розглядає можливість створення притулків для тварин, які були в неволі. Міністерство екології обіцяє не відпускати на волю тварин, адже вони можуть бути непристосованими до такого життя, і вирішувати долю кожної тварини індивідуально.

Раніше у Парижі вже заборонили пересувні цирки з дикими тваринами. Виняток зробили лише для Bouglione, який має власне приміщення в Парижі. Але навіть там заявили, що планують відмовитися від диких тварин у виступах.

В Україні також намагаються захищати права тварин. Наприклад, міністерство культури працює над законопроєктом про заборону тварин у цирках. Час покаже, що з цього вийде.

Джерело: http://econews.bei.org.ua/2020/10/blog-post_57.html

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: