Майстер-клас із виготовлення весняних композицій напередодні Великодня

18 квітня в екоцентрі проведено цікавий майстер-клас. Юннати і діти переселенці виготовляли весняні композиції: вазочку в техніці декупаж і чудові весняні квіти з цукерок.
Техніка декупаж полягає у вирізуванні візерунків із різних матеріалів (в нашому випадку – серветок) та наклеюванні їх на поверхню предметів. Для виготовлення своїх вазочок діти використовували скляні пляшечки і серветки на великодню тематику. Кожен учасник обрав візерунок до душі і прикрасив ним майбутню вазочку.

Гармонійним доповненням до вази стали квіти із цукерок, які юні умільці виготовили, використавши цукерки, креповий папір і шпажки. Оскільки за вікном квітень, то і квіточки робили весняні – шафрани, тюльпани і казкові різноколірні, які виконують найпотаємніші бажання!
Ми переконані, що чудові, виготовлені з любов’ю композиції прикрасять Великодній стіл наших маленьких господинь і господарів!
Ольга Величканич, завідувачка відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи ЗОЕНЦ.
Ганна Андрусь, керівниця гуртків ЗОЕНЦ.

Захід проведено у рамках співпраці Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру (Зоенц Інформ) з Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (#NABU), координатор проєкту Ivan Tymofeiev.

Інформаційна служба IERS.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: