Екоекскурсія в нацпарк «Синевір»

 

На цих вихідних, 05 червня, школярі УЗОШ №9 під супроводом вчительки біології Марти Михалець познайомилися з мальовничими куточками нацпарку Синевир. По дорозі до парку багато юних дослідників відкрили для себе ще й вперше красу природнього водоспаду Шипіт.

Найочікуванішою подією цього дня для юннатів було відвідання Центру реабілітації бурого ведмедя. І, напевно, багато хто з наших читачів пам’ятає, що зовсім нещодавно команда Інституту еколого-релігійних студій разом з представниками нацпарку та місцевою молоддю провела акцію з озелення території, на якій навпроти реабілітаційного центру було висаджено загалом 400 дерев. Щиро дякуємо о.Віктору Мица за духовне наповнення та підтримку нашої акції.

Подорожуючи екологічними стежками нацпарку, учасники подорожі відкривали для себе приховану красу Українських Карпат. Не оминули юні дослідники Музей лісосплаву та урочище Чорна ріка.

Ну і звісно, родзинкою події стало знайомство з найчарівнішим озером Синевир, яке одночасно є найбільшим і найглибшим високогірним озером України та було, як ми всі пам’ятаємо,  у 2008 році визнано як одне з 7 природних чудес України.

Щиро сподіваємося, що, незважаючи на мінливу погоду, цей захід залишиться яскравою згадкою в серцях юних екологістів та принесе з часом добрі плоди.

Даний захід був проведений в рамках екоактивностей проекту «Церкви та громадські організації для екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (НАБУ) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: