Інститут еколого-релігійних студій долучиться до інформаційного заходу “Європейський Зелений Курс для місцевих громад в Україні – перспективи та можливості”

8 грудні 2021 р. відбудеться інформаційний захід “Європейський Зелений Курс для місцевих громад в Україні – перспективи та можливості”, який триватиме в межах комунікаційної кампанії “Відкриваємо зелений потенціал разом” за підтримки Представництва ЄС в Україні.

«Європейський Зелений Курс – це масштабна програма стратегічних рішень та дій ЄС, що має на меті досягнення сталого та ефективного розвитку на всіх рівнях економіки й суспільства, а також перетворення Європи на перший кліматично нейтральний континент до 2050 року», – стверджують організатори.

Серед ряду спікерів, на заході виступить Ребекка Гармс, колишня депутатка Європарламенту (2014–2019), фракція «Зелені / Європейський вільний альянс» (Вендланд/Нижня Саксонія), яка є давнім другом і партнером Інституту еколого-релігійних студій. Це непересічна особистість, яка усе життя присвятила боротьбі за чисте довкілля. Її приклад і досвід може стати в нагоді усім, кому небайдуже збереження природи.

Інститут еколого-релігійних студій також приєднається до заходу та запрошує долучитися усіх бажаючих. Для реєстрації перейдіть за посиланням  https://forms.gle/3K3NpHfgp7CoRXhM6

На фото: Ребекка Гармс виступає на конференції «Церкви і НУО задля екоосвіти в національних парках», яку недавно провів Інститут еколого-релігійних студій.

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: