«Спостерігаємо за багатьма екологічними проблемами. Хіба Господу може це подобатися?»

«Іноді наше життя занадто споживацьке. Часом ми хочемо багато брати, а нічого не віддавати. Однак ми, віруючі християни маємо пам’ятати, що більше щастя давати, аніж брати», – з такими словами перед учасниками міжнародної конференції «Церква та НУО задля екоосвіти в національних парках» виступив отець Борис Староста. Форум недавно відбувся у національному природному парку «Синевир».

Священик своє служіння несе у селі Негровець Хустського району Закарпаття. Тут є дві греко-католицькі церкви Успіння Божої Матері і Введення в Храм Пресвятої Богородиці, настоятелем яких є отець Борис. Він дбає про духовне зростання своїх парафіян і активно відстоює ідеї охорони природи.

«Вже з книги Буття читаємо, що Господь створив світ і людину, як вінець свого творіння. Бог усе створив добре. Тепер задумаймось про наші дії по відношенню до творіння. Чи не розходяться вони з Божим планом?..

Сьогодні спостерігаємо за багатьма екологічними проблемами. Хіба Господу може це подобатися? Завдання Церкви спрямовували вірних ходити стежками правди і добра, зокрема вчити бережливо ставитися до природи.

Бог створив світ добрим. Ми його маємо не лише зберегти, але й примножити в добрі. Слід, який залишимо після себе, говоритиме майбутнім поколінням про те, якими ми були: віруючими чи ні.

Не варто боятися бути добрими. Треба старатися ставати першими у добрі», – каже священик.

Інститут еколого-релігійних студій щиро вдячний отцю Борису за партнерство і тверду екологічну позицію, якою він ділиться з усіма людьми доброї волі.

На фото:о. Борис Староста;

виступ священика від час міжнародної конференції «Церква та НУО задля екоосвіти в національних парках»;

мальовнича природа села Негровець, де несе своє служіння отець Борис.

 

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: