Цікава екскурсія до НПП «Синевир» в рамках проекту «Церкви та громадські організації задля екоосвіти в національних парках»

1 жовтня вихованці Іршавського районного центру позашкільної роботи у супроводі директора центру Івана Терпая відвідали національний природний парк «Синевир». Група екскурсантів у кількості 27 осіб відвідала Реабілітаційний центр бурого ведмедя, Еко-долину вовків та Реабілітаційний центр хижих птахів. Учасники не оминули увагою Музей лісосплаву та урочище Чорна ріка і, звичайно, перлину Українських Карпат – озеро Синевир.

Під час екскурсії учасники поспілкувалися та висловили свої думки та позиції щодо екологічних проблем регіону, а саме вирубування лісів, засмічення природи, браконьєрство, джипінг та багато інших.
Також на учасників чекали цікаві квести, вікторини та конкурси з тематики охорони навколишнього середовища.
Захід відбувся в рамках проекту «Церкви та громадські організації задля екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій, Іршавським районним центром позашкільної роботи та НПП “Синевир” у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband, NABU International) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt, AA_Kultur).
#CivilSocietyCooperation

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: