Екскурсія у лісництво с. Яноші Берегівського району

Ліси — легені нашої планети, вони мають неоціненне екологічне, соціальне та економічне значення : беруть участь у формуванні клімату планети, забезпечують киснем, переробляють шкідливі викиди, зберігають водні ресурси, є середовищем існування безлічі рослин і тварин, забезпечують їжу і здорове середовище для людей, допомагають зберегти родючість ґрунтів і ландшафти .

Напередодні Дня працівника лісу, що святкується щорічно у третю неділю вересня, волонтери центру “Кожен може допомогти” організували пізнавальну екскурсію в лісництво с. Іванівка.

Урочисто привітавши працівників лісництва, діти подарували на пам’ять власноруч виготовлені домівки для птахів та кажанів, сувеніри та освітні плакати.

Прогулянка почалась зі знайомства з куртинкою шпилькових рослин, де зростають представники різних континентів: кипарисовик Лавсона, туя японьська, кунінгамія, криптомерія, тцуга західна, сосна сихтинька.

Програвши екологічну гру, перевірили своє уміння розпізнавати гриби, рослини, птахів та тварин. На території лісництва зустріли багато гніздових скриньок для птахів, годівниці для фазанів та косуль.

З великим інтересом розглядували диких фазанів, яких розводять у великому вольєрі. Всі дивувались, умінню цих яскраво забарвлених птахів ставати непомітними на фоні навколишнього середовища.

Прогулюючись дубовим лісом, знайомились з птахами, рослинами, грибами.

Після екскурсії на дітей чекав сюрприз. Працівники лісництва влаштували святковий стіл з різними смаколиками!

Виражаємо вдячність за гостинність та вітаємо з професійним святом!

Захід проведено за участі дітей внутрішньо-переселених осіб у рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Александр Бокотей) з Союзом охорони природи Німеччини (NABU Brandenburg, NABU International), координатори проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), Nataliya Kulya (IERS).

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: