Екскурсія для молоді з Ужгородщини в національний парк “Синевир”

В суботу, 26 червня, школярі с.Вовкове та с.Андрашівці в супроводі священника Романа Лозюка відвідали національний парк Синевир. Багаточисленна група екскурсантів в кількості 35 школярів і 12 дорослих відвідала як Центр реабілітації бурого ведмедя, так і прогулялась мальовничими куточками навколо озера “Синевир”.

Подорожуючи екологічними стежками нацпарку в цю жарку днину, учасники насолоджувались чистою прохолодою цього природного краю. Музей лісосплаву та урочище Чорна ріка були також на порядку денному екскурсантів.

Віримо, що відвідання нацпарку, а особливо одного з 7 природних чудес України – неймовірного нашого озера “Синевир”, залишиться незабутньою згадкою в серцях юних натуралістів та їх батьків.

 

Даний захід був проведений в рамках екоактивностей проекту «Церкви та громадські організації для екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (НАБУ) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (АА) (координатор проекту Іван Тимофеєв).

 

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: