Зустріч по Відповідальності за творіння з військовими капеланами

В рамках заходів, здійснюваних Інститутом еколого-релігійних студій (IERS) та IRCEF з поширення екологічних знань та розвитку християнської екологічної етики відповідальності за творіння експерти інституту та комісії з питань екології Мукачівської греко-католицької єпархії  провели інформаційний захід  зі священниками, які працюють військовими капеланами з УГКЦ.

Військові капелани – представники особливої когорти духовенства, які постійно стикаються з найважливішими цінностями людського життя, захисту Батьківщини, тобто з тими, хто найбільше розуміється у важливості збереження та дбайливого ставлення до Божого створіння – людини, а, відповідно і всього створіння, вершиною якого Церква людину вважає.

Спілкувались про цінності захисту життя та природи України, яку роль відіграють військові та яку роль відіграють в житті військових священники-капелани.  Капеланам дуже добре відомо, що для людей, які брали участь у воєнних діях, або які в цей час є на фронті – найважливішими, найчастіше, є три речі:
1) кохання та розуміння близької людини;
2) дім у віх проявах (діти, кошенята, рідні оку речі);
3) краса навколишнього природного середовища.
Зустріч була цікавою і корисною ще і тому, що деякі з капеланів, виявилось, також є деканальними екореферентами в УГКЦ.
Наприкінці зустрічі для гостей була проведена коротка екскурсіє єпископською резиденцією МГКЄ.

Щиро надіємось на подальшу плідну співпрацю зі священниками-капеланами у поширенні християнської екологічної етики серед вірних та, зокрема, військовими.
Нагадаємо, що раніше експерти інституту еколого-релігійних студій мали інформаційні заходи зі студентами Закарпатського обласного військового ліцею імені героїв Красного поля, м. Мукачево https://www.bat4man.org.ua/?p=1045 

Інформаційна служба ІЕРС та ІРЦЕФ

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: