Екоподарунки за місяць без пластику отримають учасники челенджу в Ужгороді (ВІДЕО)

Челендж «Липень без пластику» стартував в Ужгороді. Про це розказала співзасновниця громадської організації «Зелений Варош» Анна Сабадош.

За її словами, учасники челенджу впродовж місяця мають відмовитись від пластику, віддавати його на переробку та виставити своє фото з хештегом #липеньбезпластику на сторінці «Зелений Варош». Власники найкращих світлин отримають екоподарунки.

Ужгородець Михайло Попович дізнався про челендж і вирішив долучитися до участі в ньому. На станції заготівлі вторсировини Михайло зробив фото, яке планує викласти на сторінці «Зелений Варош».

«Ми вдома давно сміття сортуємо, тому це не було проблемою», — розповів Михайло.

Впродовж дня до челенджу «Липень без пластику» долучилося 10 закарпатців, розповів керівник заготівельної станції вторсировини в Ужгороді Руслан Шварц.

«Як макулатуру просто привозили, так і пластик, хтось міксом, — сказав Руслан Шварц. — Навіть із Дубриничів приїжджали, привозили відсортоване сміття. Деякі люди приносили, навіть гроші за це не брали, просто залишали біля воріт цеху і пішли, так тихенько ми навіть не чули».

За умовами челенджу учасники у побуті мають використовувати альтернативу пластику, каже співзасновниця громадської організації «Зелений Варош» Анна Сабадош.

«Людина повинна на цілий місяць мінімізувати свій пластик, відмовитися від нього, або ж використовувати альтернативу, яка не шкідлива для навколишнього середовища чи довкілля. Є різні торбинки, якими ми можемо заміняти пластикові пакети. Ми запустили такий челендж, в якому закликаємо робити фотодописи, пости та публікації із хештегом #липеньбезполіетилену, #липеньбезпластику2020». Бамбукові зубні щітки, воскові серветки, екоторби в подарунок, за словами Анни Сабадош, учасники челенджу отримають за найкращі фотографії та дописи.

ТРК “Мукачево” (М-студіо), Закарпаття онлайн.ЗМІ Закарпаття
https://zakarpattya.net.ua/Zmi/203694-Ekopodarunky-za-misiats-bez-plastyku-otrymaiut-uchasnyky-chelendzhu-v-Uzhhorodi-VIDEO

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: