Екоосвітні видання тепер доступні в НПП «Зачарований край»

Національному природному парку «Зачарований край» передали кілька комплектів екопросвітницьких матеріалів, розроблених фахівцями IERS та IRCEF. Директор Парку Василь Феннич отримав від екологіста, експерта Інституту еколого-релігійних студій Юрія Павлища такі видання:

Працівники природного парку використовуватимуть цю літературу під час освітньої роботи з відвідувачами, зокрема дітьми. Видання допомагають доступніше пояснити екологічні питання людям, віддаленим від цієї галузі. Такий формат донесення інформації зацікавлює не тільки юнацтво, а й дорослих, які із захопленням виконують завдання у друкованих матеріалах.

Розмальовка призначена для школярів молодшого віку. У ній розповідають про фантастичну країну Квадратляндію, де разом з кмітливим хлопчиком Степаном діти шукатимуть непотріб у довкіллі. Вони дізнаються, яку загрозу несе сміття, допоможуть мешканцям прибрати власне селище, навчаться правильно сортувати відходи та зменшувати кількість пластику в побуті. Видання містить вправи на розвиток логіки, уваги та уяви, а також моторики руки.   

Екологічна казка «Кажанчики», авторства Наталії Гумен-Біланич розрахована на дітей середнього шкільного віку. Її основана мета – більш ґрунтовного, проте і водночас цікаво познайомити діток з екологією та біорізноманіттям Карпат. У цій книзі йдеться про кажанів та їхню користь для природи та людей.

Календарі створені для привернення уваги християн до екологічних пам’ятних дат. Вони зручні в користуванні, адже присвячені всім святам Літургійного року й екологічним подіям в Україні та світі. З його допомогою християни, які користуються церковним календарем, автоматично зможуть ознайомлюватись з екологічними святами, а екологи та люди, які прагнуть зберегти природу, будуть в курсі православних свят протягом року.

Ці три матеріали створені в рамках проєкту «Церкви, релігійні та громадські організації для екоосвіти національних меншин», що реалізується Міжрелігійним та громадянським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF) (керівник Olexander Bokotey) у співпраці зі Союзом охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International) за підтримки Міністерства іноземних справ Німеччини (Federal Foreign Office of Germany #AA_Kultur) координатори проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), Nataliya Kulya (IRCEF).  

Роздаткові матеріали про кажанів, птахів і сміття – це розмальовки із навчальним матеріалом, кросвордами, головоломками, творчими завданнями, лабіринтами тощо. Набір до кожної теми складається з 5 різних аркушів формату А3, кожен з яких можна використовувати окремо для закріплення знань. Педагоги використовують їх під час роботи з дітьми різного віку, адаптуючи інформацію відповідно до їхнього розуміння.

Роздаткові матеріали видано в рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies IERS (керівник Olexander Bokotey) із Союзом охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband , NABU International), координатори проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), Nataliya Kulya (IERS).

Інформаційна служба IERS

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: